Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
Stenløse BK
Slangerup & Omegn IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Stenløse BK
Jægerspris IK
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Stenløse BK (7)
Hareskov IF
Træningskamp U16 Drenge 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Stenløse BK
Oversidder
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Stenløse BK
Jægerspris IK
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Stenløse BK
LSF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Stenløse BK
Store Lyngby IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Stenløse BK
B. 1973, Herlev
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Stenløse BK
Gladsaxe-Hero BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Stenløse BK
Blistrup SI
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Stenløse BK
Humlebæk BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Stenløse BK
Tuse IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Stenløse BK
BSF (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Stenløse BK
Slangerup & Omegn IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Stenløse BK
BSF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Stenløse BK
Orient GI
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Stenløse BK
Lynge-Uggeløse IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Stenløse BK
BK Avarta
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Stenløse BK
Frederikssund IK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Stenløse BK
Vallensbæk IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Stenløse BK
B.93
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Stenløse BK
Orient GI
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Stenløse BK
Ølstykke FC
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Stenløse BK
Oversidder
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Stenløse BK
Frederikssund IK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Stenløse BK
Uvelse IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Stenløse BK
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Stenløse BK
Måløv BK
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Stenløse BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Stenløse BK
Oversidder
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Stenløse BK
Frem Hellebæk
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Stenløse BK
Slagslunde-Ganløse IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Stenløse BK
Holbæk B&I
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Stenløse BK
Valby
Træningskamp U16 Drenge 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Stenløse BK
Værløse BK
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Stenløse BK
Lundtofte Boldklub
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Stenløse BK
IF Skjold Birkerød
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Stenløse BK
Allerød FK
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Stenløse BK
Ølstykke FC
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|